Jdi na obsah Jdi na menu
 KONTAKT
ADMINISTRÁTOŘI SERVERU


ObrazekCASILLASIKER
Funkce: majitel webu, šéfredaktor, chod webu
ICQ:230-677-916
e-mail:Hed.L@seznam.cz
na webu od: vzniku 23.3.2007
něco o mně: jmenuji se Martin Lakoštík a jsem z Konice a mám 16 let.Založil jsem tento web s takovou bláznivou vizí, a to že budu podávat nejlepší servis o Realu Madrid dřív to bylo nesplnitelné, teď ale vše zvládám v klidku. Realu fandím od roku 2001. Jsem velkej fanda a nejvíc fandím Ikeru Casillasovi ale postupem času jsem začal fandit celému Realu.
Ja jsem celkem pohodéř ale když mě někdo naštve tak jsem zlej.Jinak pohodička.A každej uspěch či neuspěch prožívám velmi emotivně.
V dalších sportech fandím:Hokej(HC SpartaPraha, Buffalo, Philadelphia), Tenis(Berdych, Vaidišová, Nadal,Bagdatis),Formule1(Fernando Alonso)
.Fotbal(TJ Sokol Konice-Divize D, AC Sparta Praha).Nemám rád když mi někdo rozkazuje tak pozor.


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

REDAKTOŘI

ObrazekDADO 23
Funkce:Hlavní redaktor
ICQ:207-585-489
e-mail:dado23@pobox.sk
na webu od:15.6. 2007
něco o mně:Jmenuji se Vladimír Dančík a jsem zde jediný redaktor ze Slovenska (Podbrezová - strední Slovensko). Mám 15 roků. Do této redakce jsem se přihlásil asi proto nebo chcel sem vědět víc o mém nejoblíbenějším fotbalovém klubu, kterému fandím od roku 2002. Můj nejoblíbenější hráč je David Robert Joseph Beckham. V mém volném čase si rád zahráji fotbal, hokej, chodím na ryby a pracuji na PC a aktívne hraju šachy.
V dalších sportech fandím: hokej (Buffalo Sabers, Ottawa Senators), F1 (Hamilton), basketbal (Miami Heat), fotbal (FO Podbrezová - 1. slovenská liga)ObrazekCECHINOPETR
Funkce:
redaktor
 
ICQ: 260-714-628
e-mail: Car.P1@seznam.cz, cechinopetr@email.cz
na webu od: 26.04.2007
něco o mně:
Chelsea fandím ještě před érou dvou titulů je pravda, že jsem jim začal fandit když přišel Abramovič. Jsem velký fanda nejvíc fandím všem. Mám rád každou značku piva :-D. Další zkušenosti s alkoholem nebudu popisovat.
Takovej pravej Čech. Jsem velmi emotivní člověk a každej úspěch a neúspěch až moc prožívám. Ve svém pokoji mám snad vše v barvách Blues. Další sporty: hokej(NYR) a formule1(Ferarri) a další sporty. Nemám rád když mi někdo rozkazuje tak pozor.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář